fortness90.dreamwidth.org (ext_2241130) wrote in doktor_killer,
fortness90.dreamwidth.org
ext_2241130
doktor_killer

Народная Расправа

Часть II. Если метку не приняли.


На головного лікаря Ульяновської центральної районної лікарні Олександра Ткаленка групою осіб було вчинено напад у його робочому кабінеті. Інцидент зафіксовано камерою відеоспостереження.

Як дізналася Перша електронна з власних джерел в Ульяновці, чоловіки, які завдали лікарю тілесних ушкоджень, є представниками місцевої Народної Ради і членами ВО «Свобода». Серед них – і відомий бізнесмен, який володіє мережею ресторанів і наразі проживає в Києві.

Проте, офіційно Ульяновський осередок «Свободи» заперечує свою причетність до побиття.

Місцеві мешканці переконані, що лікар постраждав через свої політичні переконання, адже був призначений головлікарем попередньою владою.

За інформацією ГУ МВС в Кіровоградській області, даний інцидент не має політичного підґрунтя, а вмотивований особистою неприязню між учасниками конфлікту. Наразі ульяновськими правоохоронцями відкрито кримінальну справу за частиною 2 статті 296 ККУ (хуліганство).

Источник
Subscribe

 • Минздрав изнасиловал журналистов ВГТРК

  Подробный рассказ (с картинками) о том, как минздрав жестко изнасиловал журналистов, используя особо циничный способ: "ВРЕМЕННЫЕ МЕТОДИЧЕСКИЕ…

 • Коронавирус не пройдет!

  Есть кто из Курганской области? Отпишитесь потом, сколько высеялось.

 • считайте что пятничная

  Я прошу меня сильно не бить, хоть я этого и заслуживаю. Скажите как специалисты в крючкотворстве: если я откажусь подписывать у врача все эти…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 9 comments